Hodnocení od našich klientů

 12 záznamů
1970

Milan Gerža, Praha

Vážený pane inženýre,

 

Chci Vám i Vašim spolupracovníkům poděkovat za dnešní provedenou izolaci v rodinném domku Nad Botičem, Praha.

 

Vaši spolupracovníci přijeli v avizované době, operativně vyřešili problém s elektřinou a podali potřebná vysvětlení a doporučení k dalšímu postupu.  Izolační práce prováděli profesionálně a šlo to skutečně daleko rychleji, než jsem očekával.  Z obou stran jsme vyjádřili spokojenost se spoluprací.

 

Dali mi rovněž doporučení k eventuelní izolaci v RD dětí.  Tady bude záviset na dětech (dospělých). Vzhledem k jejich pracovnímu vytížení to bude nějakou dobu trvat. Pokud se s nimi dohodnu, požádal bych Vás pak o posouzení předem  na místě a  realizaci opět od Vás.

 

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den

 

Milan Gerža

 

Ing.Tomáš Kadláček, Přerov

Se samotnou prací 100% spokojenost, perfektně provedeno, oceňuji mimořádnou péči o detaily (prostory kolem vazníků, dutinky u spojů, detaily kolem věncú a věncovek) a jemnou práci u napojení parozábrany u zdi. Pod parozábranu neproteklo vůbec nic, ani v problematických detailech kolem zdí, takže ze spodní strany parozábrany naprosto čistá práce, žádné čištění. 

Před aplikací jsme ještě pro sichr parozábranu zespodu v místech kotvení k vazníkům posílili dřevěnými latěmi, myslím si, že bez nich by k určitým ztrátám došlo, přinejměnším u těch zdí.

Vaši práci a společnost jsem na místě představil dalším zájemcům o zateplení, takže věřím, že se Vám na základě mých referencí ozvou.

O účinnosti a fungování Vám dám reference za rok, ale už druhý den si zedníci dům při -10°C venkovní teploty vytopili kamínkama na dřevo na nějakých 8°C, což je asi vypovídající.

S pozdravem

Ing. Tomáš Kadláček 

Martin Svoboda, Opatovice u Rajhradu

S pěnou i realizací jsem spokojen - co se řeklo, to platilo. Na kousku
pěny se sice objevil technologický defekt, tento ale byl neprodleně
odstraněn. Zatím nemohu posoudit zateplení, protože realizováno v dosud
neobydlené novostavbě. Síla nástřiku 25cm, téměř na celé ploše je toto
minimální hodnota, většinou je i více. Detaily spojů dřevěných vazníků
poctivě vypěněny.

Martin Svoboda, Opatovice u Rajhradu
 

Tomáš Korner, Mohelnice

Dobrý den, děkuji za realizaci. Byl jsem velice spokojen jak s obchodníkem, tak s realizačním týmem. Výborné jednání, rychlost, čistota a cena! Můžu vřele doporučit. Tomáš Körner Mohelnice

p.Novotný, Pavlovice u Kojetína

S firmou PURSTAV jsem se poprvé setkal na jarním veletrhu Stavotech v Olomouci. Když jsme se později rozhodli zateplit podkroví pěnou, oslovil jsem je jako jednoho z potenciálních dodavatelů. Po předložení kalkulace a následné prohlídce stavby technikem Ing. Mrňkou jsme se domluvili na termínu realizace. Aplikace proběhla podle mých představ. Chlapi nejprve zalepili okna, nastříknutou pěnu zaříznuli podle roštu na sádrokarton a místnosti za sebou vymetli. Děkuji za výbornou spolupráci! M. Novotný

Petr Hradecký, Kobeřice u Brna

Jsem s firmou Purstav velmi spokojen.Musím ocenit  profesionální přístup všech zaměstnanců, rychlé jednání a hlavně velmi kvalitně provedenou práci.Určitě vaši firmu doporučím dál, protože vše proběhlo bez jediné chybičky.

děkuji

s pozdravem

Petr Hradecký

Manželé Protivovi, Slaný

Děkujeme společnosti Purstav za aplikaci izolační pěny. 

Veškerá jednání s představiteli firmy byla velmi profesionální. Realizace proběhla v předem stanoveném termínu a během jednoho dne se jí podařilo bez potíží zvládnout. Práce byla odvedena velmi kvalitně. 

Letošní horké léto beze zbytku prověřilo tepelně izolační vlastnosti pěny. Hned druhý den po aplikaci bylo velmi výrazné snížení teploty v v podkroví znát. Jsem si jist, že i zima potvrdí kvalitu pěny a tepelné ztráty budou minimální. 

Všem izolační pěnu od firmy Purstav doporučujeme.

Jan Korol

Jsem s izolací naprosto spokojen, byla provedena na prvním patře chodby penzionu, ihned po aplikaci a zadělání stropu šla cítit změna - musel jsem zavřít radiátory na konci chodeb - okamžitá úspora. V budoucnu plánuji zaizolovat stropy v pokojích a dodělat podkroví. Tuto firmu doporučuji!”

Manželé Jitka a Stanislav Brázdilovi , Holešov

Vážení jednatelé společnosti PURSTAV,

dnes to je 16. 5. 2014 nám pan Ing. Mrňka s kolegou aplikovali do podkroví našeho rodinného domu v Holešově - Všetulích stříkanou pur pěnu. Už jsme se setkali s mnoha firmami při rekonstrukci a musíme uznat, že jsme od prvopočátku spolupráce s vaší firmou velmi spokojeni. 

Velmi oceňujeme profesionální přístup již výše zmiňovaného týmu vašich zaměstnanců, rychlé jednání, dochvilnost, přesnost, spolehlivost a hlavně velmi kvalitně provedenou práci.

Určitě vaši firmu doporučíme dál, protože takto solidních firem na českém trhu opravdu není mnoho.

Vrtělovi, Polkovice

Výborná spolupráce, profesionální přístup, dobrá domluva, naprostá spokojenost. Především díky panu Mrňkovi. Spokojení majitelé.

Filip Navrátil

Naprostá spokojenost s jednáním firmy. Jak během zadávání zakázky, kdy jsem měl určitou představu, ale z praktického hlediska mi byly vysvětleny a doporučeny lepší možnosti. Firma mi vyšla vstříc i při posunutí prvního termínu realizace. Stejně tak příjemná atmosféra při realizaci samotné. Izolace ve spojení s termofasádou byla při teplotách dosahujících 35°C, poznat hned druhý den. V patře bylo cca 25°C. Před aplikací pouze s termofasádou bylo v patře kolem 30°C. Při příštím podobném požadavku bych neváhal a zvolil opět stejnou firmu. Doporučím každému, kdyby nad izolací uvažoval.

Tadeáš Svoboda

Jsem s Vaší firmou velmi spokojen. Vyhovovala mi komunikace a rychlost a čistota provedení. Mám stříkanou pouze část střechy rodinného domu, která tvoří šikmý strop obytných pokojů v podkroví, protože technologie je to dražší, poctivé zateplení vatou mezi a pod krokvemi by v těch místech snížilo více strop a stále by zůstaly některá nezateplená místa. Každopádně v rámci této technologie a v regionu Olomoucka volby firmy nelituji.

 12 záznamů